ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
З Днем Соборності України! Друк
289980_1_1
 
Увага! Конкурс! Друк
edf
 
Щиро вітаємо! Друк
NG
 
Обговорення концепції реформування системи управління водними ресурсами України Друк

В.о. начальника Дунайського басейнового управління водних ресурсів Юрій Махненко та заступник начальника управління Світлана Гуньковська взяли участь в обговоренні концепції реформування системи управління водними ресурсами України, яку презентував H2Офіс 15 грудня 2017 року. 
Метою Концепції є зміна існуючої системи управління водними ресурсами для досягнення її відповідності вимогам водної безпеки та екологічного стану вод згідно РВД ЄС; забезпечення координації дій центральних органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, причетних до використання природних ресурсів у басейнах річок України; розмежування функцій Держводагентства, а також створення організаційних передумов для впровадження ринкових засад господарювання у сфері надання послуг водопостачання та водовідведення.
Передбачається, що реалізація Концепції здійснюватиметься в три етапи: 2018-2019 рр., 2020-2024 рр., 2025-2030 рр. Вже на першому етапі на території Одеської області буде апробовано пілотну версію вказаного проекту.
З детальною інформацією щодо Концепції можна ознайомитися за посиланням: https://menr.gov.ua/news/31884.html

135

 
Розгляд в Держводагентстві нової програмної системи моніторингу Друк

В.о. директора Дунайського басейного управління водних ресурсів Юрій Махненко долучився до розгляду нової програмної системи моніторингу та екологічної оцінки водних ресурсів України, яку було презентовано у Держводагентстві 11 грудня 2017 року. 
Нові технології дозволять підвищити ефективність управління водними ресурсами України, вдосконалити якість інформаційної підтримки та зроблять прозорим процес прийняття управлінських рішень. Дані моніторингу будуть доступні для всіх користувачів мережі Інтернет.
Згідно законодавчого поля, прийнятого в рамках апроксимації норм ЄС, сучасна система передбачатиме поділ на райони річкових басейнів та суббасейнів, надасть можливості побудови аналітичних звітів у розрізі як гідрографічних одиниць, так і за адміністративним принципом, а також по руслу основних річок.
Закладено основи для ведення баз даних, що відповідає вимогам Водної Рамкової Директиви.

212  214

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 13

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma