ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
C. Стрепетова "Из-за аварийного состояния приканальной дамбы закрыт шлюз Скунда" Друк

Как сообщил нам начальник Дунайского бассейнового управления водных ресурсов Юрий Махненко, 25 апреля завершилось наполнение водохранилищ Ялпуг-Кугурлуй до отметки НПУ - 2,8 м БС.

http://izmail.es/article/33620/

Наполнение велось через шлюз Скунда, но дальнейшая его эксплуатация стала невозможной вследствие аварийного состояния приканальной дамбы. Один из аварийных участков, о котором мы сообщали еще в конце прошлого года, сильно размыт. Прорыв защитного сооружения угрожает подтоплению 5 тыс. га сельских угодий на острове Репида.
Вообще наполнение водохранилища Ялпуг-Кугурлуй должно осуществляться по каналам Репида, "105 км", Скунда. Однако шлюз Репида на сегодняшний день находится в аварийном состоянии, и его в этом году даже не рискнули открыть.
Пропускная способность оставшегося канала "105 км" не позволяет наполнять водохранилище Ялпуг-Кугурлуй до отметки НПУ.
Ситуация на водоеме сложилась тревожная: неполный водообмен на водохранилище Ялпуг-Кугурлуй может привести к экологической катастрофе и к отсутствию воды для обеспечения водными ресурсами населения Измаильского, Ренийского и Болградского районов.
 
Засідання колегії Держводагентства Друк

25 квітня 2018 року в м. Чернігові в Деснянському басейновому управлінні водних ресурсів проходить засідання колегії Державного агентства водних ресурсів України.

kol

 
Держводагентством створено функціональну підсистему протипаводкових заходів Друк

З метою захисту населення, об’єктів і територій від надзвичайних ситуацій паводкового характеру у мирний час та в особливий період, у Держводагентстві створено функціональну підсистему протипаводкових заходів єдиної державної системи цивільного захисту.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0406-18

Зокрема, зазначена функціональна підсистема спрямована на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором; захист персоналу водогосподарських організацій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, зменшення матеріальних втрат від їх наслідків; організацію та здійснення заходів, спрямованих на підготовку гідротехнічних споруд, водогосподарських систем та експлуатаційного персоналу, з метою запобігання можливим аваріям, виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з водним фактором, забезпечення сталого функціонування водогосподарської галузі.

Безпосереднє керівництво функціональною підсистемою протипаводкових заходів здійснює Міністр екології та природних ресурсів України через Голову Держводагентства.

Підсистема включає до свого складу басейнові, обласні, регіональні управління водних ресурсів, управління каналів, міжрайонні управління водного господарства, управління водного господарства та місцеві структурні підрозділи, експлуатаційні управління, інші водогосподарські організації, які виконують завдання цивільного захисту та здійснюють у межах своєї компетенції нагляд за забезпеченням сталого функціонування водогосподарських систем, комплексів та споруд і своєчасним виконанням заходів із запобігання аваріям і надзвичайним ситуаціям, пов’язаним з водним фактором.

Тобто, функціональна підсистема протипаводкових заходів працюватиме як у режимі повсякденної діяльності, що встановлюється при нормальній гідрометеорологічній і водогосподарській обстановці, так і у режимі підвищеної готовності, що встановлюється при загрозі виникнення надзвичайної ситуації, істотному погіршенні ідрометеорологічної, гідрогеологічної і водогосподарської обстановки, а також при підготовці до пропуску льодоходу, повені та паводків.

 
Штормове попередження Друк
storm
 
С. Стрепетова "Вторая жизнь обреченных "жильцов" Городского сада" Друк

http://izmail.es/article/33322

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 11

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma