ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Нарада Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ Друк

12.03.2015 р. на базі  Дунайського басейнового управління водних ресурсів відбулася нарада Міжвідомчої  комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ. 

В рамках заходу було обговорено питання, пов’язані з забезпеченням безаварійного пропуску водопілля 2015 року,  стабільної екологічної ситуації в басейні української частини р. Дунай  та встановленням оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ в весняно-літній період 2015 року

 
Нарада Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ Друк
03.10.2014 р.  на базі Дунайського басейнового управління водних ресурсів відбулася нарада Міжвідомчої  комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ.
В рамках заходу були обговорені питання, пов’язані з забезпеченням  стабільної екологічної ситуації в басейні української частини р. Дунай  та встановленням оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ в осінньо-зимовий період 2014 -2015 рр.
DSCF5854-1024
 
Зустріч Робочих груп по проблемах річки Дунай Друк
Згідно Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах (Галац, 1997) і діючих Регламентів в період 16-18 вересня 2014 року, у м. Тульча (Румунія), відбулася зустріч Робочих груп по проблемах ріки Дунай. Детальніше
 
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ Друк

Migrants_UA_RU_720x90_2

 
Зустріч Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах. Друк

 

В рамках виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки, 7 серпня 2014 р. в м.  Ізмаїл, Одеської області відбулась зустріч Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах.

Участь у зазначеній нараді взяли Уповноважений Уряду України, Голова Держводагентства Василь Сташук та Уповноважений Уряду Угорщини, заступник державного секретаря з охорони навколишнього середовища з питань водного господарства Міністерства регіонального розвитку Угорщини Петер Ковач та інші представники водогосподарської галузі України та Угорщини.

В ході зустрічі українська і угорська Сторони обговорили питання, пов'язані з підготовкою та проведенням ХХ наради Уповноважених Урядів двох країн.

Голова Держводагенства України В.Сташук висловив сподівання, що проведена зустріч надасть нового поштовху для продовження тісної співпраці з питань управління водними ресурсами на транскордонних водних об’єктах та дозволить скоординовувати зусилля для вирішення нагальних спільних проблем

За результатами роботи був складений та підписаний Протокол ХІХ  наради  Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах.

         DSCF5660-1024     DSCF5668-1024      

         DSCF5678-1024     DSCF5704-1024

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 Наступна > Кінець >>

Сторінка 12 з 14

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma