Дунайське Басейнове Управління Водних Ресурсів ДБУВР

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Вітаємо з Днем Соборності Друк

Сердечно бажаємо вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! З Днем соборності України Вас!

Колектив Дунайського БУВР

 
Зустріч експертів у рамках Робочої групи Друк

Відповідно до щорічної Робочої програми на 2016 рік з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та діючих Регламентів співробітництва у період 5-8 грудня цього року в м. Тулча, Румунія відбулася зустріч експертів у рамках Робочої групи по проблемах річки Дунай.

У зустрічі Українську Сторону представляли фахівці Дунайського басейнового управління водних ресурсів Держводагентства України та Дунайської гідрометобсерваторії ДСНС (м. Ізмаїл).  З румунської Сторони - спеціалісти Міністерства довкілля, вод та лісів; Національного інституту гідрології та водного господарства; Національної Адміністрації «Води Румунії»; Басейнової адміністрації вод Доброджа – Літорал.

Під час зустрічі проведений щорічний обов’язковий огляд протипаводкових споруд на транскордонній ділянці р. Дунай на румунській території, проаналізовано виконання діючих Регламентів співробітництва відповідно до Міжурядової Угоди та прийнята Програма робочої Групи на 2017 рік.

Також на зустрічі сторони обговорили пропозиції по додатках «Регламенту щодо обміну метеорологічними і гідрологічними даними між Румунією та Україною» для включення в інформаційний потік між сторонами даних по гідрометеорології Дунаю.

За підсумками роботи керівники Робочих груп констатували, що міжнародна робота Сторін проводиться  на належному рівні.  Сторони домовились про те, що і надалі забезпечуватимуть необхідні умови для вирішення актуальних завдань подальшого розвитку українсько-румунського  співробітництва в галузі водного господарства на прикордонних водах.

Експерт робочої групи С. Гуньковська

IMG_10-1024    IMG_11-1024 

IMG_12-1024    IMG_13-1024

 
Продовжуються роботи в рамках міжнародного проекту Друк

Дунайським басейновим управлінням водних ресурсів продовжуються роботи природоохоронного напрямку в рамках проекту «Консолідація мережі природоохоронних територій для збереження біорізноманіття та сталого розвитку регіону дельти Дунаю та нижнього Прута –  PAN Nature (MIS-ETC код 1716)» по об’єкту «Реконструкція гідротехнічних споруд для оздоровлення екосистеми озера Картал в Ренійському районі Одеської області»

На цей час ведуться роботи з розчистки проток Лузарса та Зарза, що дозволить відновити деградовану екосистему водно-болотного угіддя міжнародного значення «Озеро Картал».

IMGP0030-1024    IMGP0072-1024

С. Гуньковська
 
Анонс події Друк

http://www.iec-expo.com.ua/uk/aqua-ukraine-2016-ua.html

aqua

 
Вітаємо! Друк

Колектив Дунайського басейнового управління водних ресурсів щиро вітає всіх колег з  днем визволення України від нацистських загарбників у Другій світовій війні.

72 роки тому наша багатостраждальна українська земля була звільнена від жорстокого ворога.

Дорогою ціною дісталася перемога нашій країні. Мільйони співвітчизників віддали своє життя за мир і свободу. Ми з гордістю і великою повагою згадуємо подвиг наших батьків і дідів. Кожен з них - це зразок подвигу, мужності, любові в ім'я життя на землі.

Сьогодні ми, їхні діти, онуки і правнуки, теж дізналися ціну миру. Подвиг наших ветеранів дає нам сили в нинішній боротьбі за свoбoду, незалежність і суверенітет України.

Щиро бажаємо, шановні колеги,  вам миру, міцного здоров'я, бадьорості духу, довгих років життя, теплого і дбайливого ставлення близьких!

С. Гуньковська

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 6

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma