ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Вітаємо! Друк
vitan
 
Зустріч Робочої Групи Україна - Республіка Молдова Друк

Згідно Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання і охорону прикордонних вод (Кишинів, 1994), діючих Регламентів і Плану роботи українсько-молдовської робочої групи на період XVI та XVII нарад Уповноважених  5 жовтня 2018  року, у м. Ізмаїл, Україна на базі Дунайського РОВР відбулася  зустріч Робочої Групи по управлінню водними ресурсами басейну річки Дунай і Придунайських озер.

md1

md

 
Підписано Протокол Х наради Уповноважених Урядів України та Румунії про співпрацю на транскордонних водах (4 жовтня 2018 року) Друк
Розглянувши широкий спектр питань транскордонного співробітництва України та Румунії Михайлом Хорєвим, Уповноваженим Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та Адріаною Петку відповідно Уповноваженим Уряду Румунії підписано Протокол Х наради Уповноважених Урядів України та Румунії про подальшу співпрацю на транскордонних водах.
Протокол є обов’язковим для виконання як українськими, так і румунськими колегами. Зазначеним Протоколом передбачена подальша взаємна співпраця України та Румунії на транскордонних водних об’єктах у дусі добросусідства та взаєморозуміння.
Україна, м. Ізмаїл, Одещина, 4 жовтня 2018 року
upov upov1
 
Х нарада Уповноважених з реалізації Угоди між Урядом Румунії та Урядом України про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах. Друк

3 жовтня 2018 року в м.Ізмаїл розпочала роботу Х нарада Уповноважених з реалізації Угоди між Урядом Румунії та Урядом України про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

x 

x1  x2

 
Розпочата робота українсько- румунської Робочої групи по р. Тиса Друк

1 жовтня 2018 року в місті Ізмаіл на базі Дунайського РОВР розпочала роботу українська- румунська Робоча група по р. Тиса в рамках реалізаціі Угоди між Урядами країн про співробітництво в галузі в одного господарства на прикордонних водах.

tis tis1

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 13

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma