ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Нарада в райдержадміністрації Друк

07 грудня 2015 року  в Ізмаїльській райдержадміністрації фахівці Дунайського БУВР прийняли участь у круглому столі з головою райдержадміністрації Стойковою Валентиною.

В ході наради розглядалися заходи та проблемні питання, пов’язані з управлінням водними ресурсами в Ізмаїльському районі, з оцінкою екологічного стану регіону, розглядалися можливості впровадження інвестиційних проектів в галузі водного господарства із залученням міжнародних коштів

Tgy366r6POE-1024

 
Тестове тренування PIAC Друк
3-4 листопада по каналам PIAC Міжнародної комісії з захисту річки Дунай  на базі Дунайського БУВР було проведено ІІ щорічне тестове тренування (перше тренування відбулося 25.02.2015 р.). Метою тренування стала перевірка працездатності системи в режимі 24/7 та навичок користування системою.
 
ХІІІ Міжнародний водний форум "AQUA UKRAINE-2015" Друк

з 10 по 13 листопада 2015 року фахівці управління прийняли участь у ХІІІ Міжнародному водному  форумі "AQUA UKRAINE-2015". У рамках XIII Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE», за ініціативою Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та ГВП – Україна, було проведено науково-практичну конференцію «Вода та довкілля», під час якої фахівці державних, громадських та наукових установ висвітлювали актуальні проблеми, пов’язані з водним фактором. Науково-практична конференція відбулася у вигляді чотирьох сесій: 1. Глобальні та регіональні політичні рамки водної політики «вода для сталого розвитку»; 2. Інструменти забезпечення рівного права на воду та санітарію; 3. Сучасні виклики та шляхи вирішення проблем управління водними ресурсами в Україні; 4. Сучасні виклики та шляхи вирішення проблем управління водними ресурсами в Україні

IMGP0012-1024

 
Введення шлюзу в експлуатацію після відбудови Друк

22 жовтня 2015 року, після проведення робіт з відбудови шлюзу - регулятора № 4 на автодорозі Вилково-Приморське Кілійського району, шлюз введено в експлуатацію, як об’єкт, що знаходиться на балансі Дунайського БУВР. Шлюз потрібен для підтримки рівнів води та проведення водообміних процесів у Стенцовсько – Жебріяновських плавнях, що в значній мірі  впливає на екологічний стан та на якість води Стенцовсько – Жебріяновських плавень.

Територія плавнів є частиною Дунайського біосферного заповідника і віднесена до водно – болотних угідь міжнародного значення

Загальна площа Стенцовсько – Жебріяновських  плавень складає 73 км2. Багаті різноманітною рослинністю плавні на сьогоднішній день зберегли велике видове різноманіття фауни, а саме: біля 30 видів ссавців, більше 100 видів птахів, 3 види рептилій, 7 видів амфібій. Багаті плавні й рибними запасами.

    IMGP0011-1024   IMGP0020-1024

 
Відбулося засідання колегії ДБУВР Друк

13 жовтня 2015 року відбулося засідання колегії Дунайського БУВР. На засіданні колегії були розглянуті питання щодо підсумків роботи управління за III квартал 2015 р. та святкування Дня захисника України.

kol1-1024    kol2-1024

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 13

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma