ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Нарада в Ізмаїльській райдержадміністрації Друк

8 лютого під головуванням голови районної державної адміністрації Наталії Тодорової та голови районної ради Василя Антонюка відбулась робоча нарада щодо стану реалізації проекту по розчистці протоків каналу «Громадський» для поліпшення водообміну водоймищ в районі.

У нараді взяли участь в.о. начальника Дунайського БУВР Юрій Махненко та заступник начальника Світлана Гуньковська, спеціалісти управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації, сільські голови, керівники служб та установ, які займаються вирішенням природно-екологічних питань в районі та ін.

За висновками експертів, основною причиною критичного стану водоймищ в районі є припинення сполучення та водообміну між озерами і річкою Дунай - канали «Громадський» та «Желявський» замулені та не пропускають  воду. Розчищення каналів та їх барових частин, підвищення пропускної здатності шлюзів-регуляторів, призначених для проведення водообмінних процесів в озерах-водосховищах, вимагає фінансових витрат.

Окремо учасники обговорили шляхи вирішення проблеми водообміну та заповнення озера Саф’яни. Наразі за рахунок місцевих бюджетів – сільських, районного та обласного, проводяться роботи з розроблення проекту по розчистці протоків каналу «Громадський» для поліпшення водообміну водоймищ в районі.  За розрахунками спеціалістів, для якісної розчистки каналу необхідно близько 32 млн грн.

За результатами зустрічі окреслені організаційні питання та прийняті спільні рішення, оскільки дана ситуаціє не чекає зволікань. 

dscn9155
 
З Днем Соборності України! Друк
289980_1_1
 
Увага! Конкурс! Друк
edf
 
Щиро вітаємо! Друк
NG
 
Обговорення концепції реформування системи управління водними ресурсами України Друк

В.о. начальника Дунайського басейнового управління водних ресурсів Юрій Махненко та заступник начальника управління Світлана Гуньковська взяли участь в обговоренні концепції реформування системи управління водними ресурсами України, яку презентував H2Офіс 15 грудня 2017 року. 
Метою Концепції є зміна існуючої системи управління водними ресурсами для досягнення її відповідності вимогам водної безпеки та екологічного стану вод згідно РВД ЄС; забезпечення координації дій центральних органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, причетних до використання природних ресурсів у басейнах річок України; розмежування функцій Держводагентства, а також створення організаційних передумов для впровадження ринкових засад господарювання у сфері надання послуг водопостачання та водовідведення.
Передбачається, що реалізація Концепції здійснюватиметься в три етапи: 2018-2019 рр., 2020-2024 рр., 2025-2030 рр. Вже на першому етапі на території Одеської області буде апробовано пілотну версію вказаного проекту.
З детальною інформацією щодо Концепції можна ознайомитися за посиланням: https://menr.gov.ua/news/31884.html

135

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 14

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma