Дунайське Басейнове Управління Водних Ресурсів ДБУВР

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини
Новини
Виїзна нарада Друк

21.02.18 року на базі ДБУВР за ініціативою в.о. начальника Дунайського БУВР Юрія Махненка відбулася виїзна нарада щодо вирішення питання стосовно покращення екологічного стану системи водосховищ Саф`ян – Катлабух – Старо-Некрасівські заплавні.

У нараді прийняли участь фахівці Дунайського БУВР, інституту «Укрпівдендіпроводгосп», Центру регіональних досліджень, рибодобувних підприємств, екологічних установ, сільради села Стара Некрасівка, представники програми «Rewilding Europe».

На нараді були обговорені питання щодо розчистки каналу Громадський (Общественный), стабілізації якісного стану водойм, забезпечення переведення екосистеми в умови максимально наближені до природного стану.

Були розглянуті шляхи вирішення вищезазначених питань.

В рамках заходу учасники наради оглянули гідротехнічні споруди на водосховищах Катлабух, Саф`ян та Старо-Некрасівськіх заплав.

2101  2102  2104

2103   2105

 
Нарада в Ізмаїльській райдержадміністрації Друк

8 лютого під головуванням голови районної державної адміністрації Наталії Тодорової та голови районної ради Василя Антонюка відбулась робоча нарада щодо стану реалізації проекту по розчистці протоків каналу «Громадський» для поліпшення водообміну водоймищ в районі.

У нараді взяли участь в.о. начальника Дунайського БУВР Юрій Махненко та заступник начальника Світлана Гуньковська, спеціалісти управління економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації, сільські голови, керівники служб та установ, які займаються вирішенням природно-екологічних питань в районі та ін.

За висновками експертів, основною причиною критичного стану водоймищ в районі є припинення сполучення та водообміну між озерами і річкою Дунай - канали «Громадський» та «Желявський» замулені та не пропускають  воду. Розчищення каналів та їх барових частин, підвищення пропускної здатності шлюзів-регуляторів, призначених для проведення водообмінних процесів в озерах-водосховищах, вимагає фінансових витрат.

Окремо учасники обговорили шляхи вирішення проблеми водообміну та заповнення озера Саф’яни. Наразі за рахунок місцевих бюджетів – сільських, районного та обласного, проводяться роботи з розроблення проекту по розчистці протоків каналу «Громадський» для поліпшення водообміну водоймищ в районі.  За розрахунками спеціалістів, для якісної розчистки каналу необхідно близько 32 млн грн.

За результатами зустрічі окреслені організаційні питання та прийняті спільні рішення, оскільки дана ситуаціє не чекає зволікань. 

dscn9155
 
З Днем Соборності України! Друк
289980_1_1
 
Увага! Конкурс! Друк
edf
 
Щиро вітаємо! Друк
NG
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma