ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная
Про початок роботи Сектора в Одеській області Друк

16 жовтня 2015 року розпочав свою роботу Сектор в Одеській області Державного агентства водних ресурсів України. Сектор є територіальним органом Держводагентства, який здійснює свою діяльність у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів на території Одеської області і розташовується за адресою: м. Одеса, вул. Гайдара, 13.

Виконувачем обов’язків завідувача сектору призначено Меркаленко Антоніну Олександрівну.

Сектор:

  1. Надає висновки дозвільним органам щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування.
  2. Погоджує нормативи водопостачання.
  3. Встановлює режими роботи водосховищ, водогосподарських систем та каналів (крім тих, що встановлюються відповідно до Порядку, затвердженого наказом Мінприроди України від 07.02.2012 №46).
  4. Встановлює режими роботи для орендованих водних об’єктів.
  5. Погоджує договори оренди водних об’єктів.
  6. Погоджує проекти на проведення робіт на землях водного фонду (крім робіт на землях, зайнятих морями), пов’язаних з будівництвом гідротехнічних, лінійних та гідрометричних споруд, прокладенням кабелів, трубопроводів, інших комунікацій, а також виконанням бурових та геологорозвідувальних робіт.
  7. Погоджує проекти встановлення розмірів смуг відведення та режиму користування ними.
  8. Погоджує межі зон санітарної охорони водних об’єктів.
  9. Погоджує створення на річках та у їх басейнах штучних водойм та водопідпірних стінок.

10.  Погоджує документацію із землеустрою у випадках та порядку, визначених ЗКУ та ЗУ «Про землеустрій» щодо відповідності зазначеної документації водному законодавству (крім документації із землеустрою, що стосується морів, морських заток та лиманів, а також їх ПЗС).

11.  За згодою Держводагентства здійснює інші владні функції у сфері управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, передбачені чинним законодавством.

 
Введення шлюзу в експлуатацію після відбудови Друк

22 жовтня 2015 року, після проведення робіт з відбудови шлюзу - регулятора № 4 на автодорозі Вилково-Приморське Кілійського району, шлюз введено в експлуатацію, як об’єкт, що знаходиться на балансі Дунайського БУВР. Шлюз потрібен для підтримки рівнів води та проведення водообміних процесів у Стенцовсько – Жебріяновських плавнях, що в значній мірі  впливає на екологічний стан та на якість води Стенцовсько – Жебріяновських плавень.

Територія плавнів є частиною Дунайського біосферного заповідника і віднесена до водно – болотних угідь міжнародного значення

Загальна площа Стенцовсько – Жебріяновських  плавень складає 73 км2. Багаті різноманітною рослинністю плавні на сьогоднішній день зберегли велике видове різноманіття фауни, а саме: біля 30 видів ссавців, більше 100 видів птахів, 3 види рептилій, 7 видів амфібій. Багаті плавні й рибними запасами.

    IMGP0011-1024   IMGP0020-1024

 
Участь фахівців у семінарі Друк

13 жовтня 2015 року в приміщенні ІФ ОНМА фахівці управління прийняли участь у в семінарі «Застосування відкритих геоінформаційних систем для запобігання наслідкам землетрусів, повеней і зсувів». На семінарі розглядалися питання щодо гідрологічних аспектів повеней в Придунайському регіоні, використання геоінформаційних систем для прогнозування зливових повеней, методів прогнозування сейсмічної небезпеки та запобігання негативним наслідкам землетрусів в Придунайському регіоні, наслідків ерозійної активності в Придунайському регіоні та інші питання.

      sem1-1024    sem2-1024

 
Відбулося засідання колегії ДБУВР Друк

13 жовтня 2015 року відбулося засідання колегії Дунайського БУВР. На засіданні колегії були розглянуті питання щодо підсумків роботи управління за III квартал 2015 р. та святкування Дня захисника України.

kol1-1024    kol2-1024

 
Нарада Міжвідомчої комісії Друк
08.10.2015 р. на базі Дунайського басейнового управління водних ресурсів відбулася нарада Міжвідомчої  комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ.
В рамках заходу були обговорені питання, пов’язані з забезпеченням  стабільної екологічної ситуації в басейні української частини р. Дунай  та встановлення оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ в осінньо-зимовий період 2015 -2016 рр.
     IMG_20151008_110920-1024     IMG_20151008_115557-1024
 
Про відзначення Міжнародного дня людей похилого віку Друк

У всьому світі 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною асамблеєю ООН, а в Україні - ще й День ветерана.

Щороку цього дня підбиваються підсумки та здійснюються заходи для вшанування і соціальної підтримки пенсіонерів, інвалідів, одиноких літніх людей.

У Дунайському  БУВР пройшли урочисті збори щодо вшанування та відзначення ветеранів і пенсіонерів, які працювали та працюють в управлінні, крім того на протязі року та напередодні Дня вшанування адміністрацією управління були проведені відповідні заходи, а саме: працівникам похилого віку  надано  допомогу автотранспортом  управління по забезпеченню  дровами  на зиму; протягом року надавалась матеріальна  допомога  на  ліки  та лікування.

     1234-1024     12345-1024

  
 
Розпочаті роботи в рамках міжнародного проекту Друк

На цей час силами управління в рамках проекту "Консолідація мережі природоохоронних територій для збереження біорізноманіття та сталого розвитку регіону дельти Дунаю та нижнього Прута –  PAN Nature” (MIS-ETC код 1716) розпочаті роботи з очистки барової частини каналу Прорва

   imgp0003-1024    imgp0010-1024

 
Польові навчання в рамках міжнародного проекту Друк

В рамках реалізації міжнародного проекту з кризового управління у дельті Дунаю (Project on hazard  and crisis management in the Danube Delta) в період з 1-3 вересня 2015 року у нафтовому терміналі міжнародного порту Джурджулешть (Республіка Молдова) були проведені навчання з відпрацювання на міжнародному рівні практичних заходів з реагування на аварійний вилив нафтопродуктів та потрапляння їх до акваторії річок Прут та Дунай. До навчання були залучені органи місцевого самоврядування, підприємства транспорту, аварійно-рятувальні підрозділи України, Молдови, Румунії, також міжнародні спостерігачі.

Під час практичної частині навчань, PIAC на базі Дунайського БУВР реагував на тестові сигнали в Системі оповіщення про аварійні ситуації Міжнародної комісії з захисту річки Дунай

 
Вітаємо з Днем незалежності України! Друк
21005980

Шановні співвітчизники!

Щиро вітаємо Вас зі святом — Днем незалежності України!

В цей святковий день зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

Бажаємо, щоб Ваша важлива праця на благо рідної Батьківщини та українського народу завжди була плідною та натхненою і дарувала вам лише радість та задоволення.

Колектив Дунайського БУВР

 
Акція «Зробимо Україну чистою! – 2015» Друк

25 квітня 2015 року в рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою! – 2015» Дунайськім  БУВР було проведено заходи щодо впорядкування територій поблизу джерел,  водних об’єктів, каналів басейну річки Дунай, в заплавах річок, на прибережних захисних смугах

01062013165-1024   01062013185-1024

DSCF2839-1024

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Наступна > Кінець >>

Сторінка 16 з 19

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma