ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини Новости Засідання Міжвідомчої комісії
Засідання Міжвідомчої комісії Друк

12 березня 2019 р. на базі Дунайського регіонального офісу водних ресурсів, відбулося засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ у весняно-літній період 2019 року.

Під час засідання Дунайським РОВР були представлені результати виконання рішення Міжвідомчої наради від 27 вересня 2018 р. та інформація про гідрологічний стан Придунайських водосховищ на 12 березня 2019 р.

Фахівцями Дунайської гідрометобсерваторії під час засідання було надано відомості про очікувані рівні води Дунай на період весняного водопілля.

В рамках засідання розглянуті питання якісного та кількісного стану Придунайських водосховищ, виявлені основні природні та антропогенні забруднювачі водних об’єктів, визначені пріоритетні шляхи реалізації вирішення екологічних проблем регіону.

Окремим питанням конкретизовані проблеми протипаводкового захисту української дільниці річки Дунай.

В рамках святкування тижня Всесвітнього Дня води на засіданні представлена презентація «Екологічний стан поверхневих вод в басейні української частини р. Дунай».

За результатами наради підписаний відповідний протокол та направлений на затвердження до Держводагентства «Режим роботи Придунайських водосховищ на весно-літній період 2019 р.»

mk1 mk2 

mk3 mk4

mk5 mk6

 

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma