ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная Новини Новости Обговорення концепції реформування системи управління водними ресурсами України
Обговорення концепції реформування системи управління водними ресурсами України Друк

В.о. начальника Дунайського басейнового управління водних ресурсів Юрій Махненко та заступник начальника управління Світлана Гуньковська взяли участь в обговоренні концепції реформування системи управління водними ресурсами України, яку презентував H2Офіс 15 грудня 2017 року. 
Метою Концепції є зміна існуючої системи управління водними ресурсами для досягнення її відповідності вимогам водної безпеки та екологічного стану вод згідно РВД ЄС; забезпечення координації дій центральних органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, причетних до використання природних ресурсів у басейнах річок України; розмежування функцій Держводагентства, а також створення організаційних передумов для впровадження ринкових засад господарювання у сфері надання послуг водопостачання та водовідведення.
Передбачається, що реалізація Концепції здійснюватиметься в три етапи: 2018-2019 рр., 2020-2024 рр., 2025-2030 рр. Вже на першому етапі на території Одеської області буде апробовано пілотну версію вказаного проекту.
З детальною інформацією щодо Концепції можна ознайомитися за посиланням: https://menr.gov.ua/news/31884.html

135

 

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma