ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная
ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ
Відео про українські річки та їх басейни Друк

Відео про українські річки та їх басейни, унікальні факти про водні ресурси України та світу.

Відеоролик виготовлено Держводагентством за сприяння Міністерства освіти і науки України з нагоди відзначення Всесвітнього дня води.

https://www.facebook.com/davr.gov.ua/videos/2075110599392974/UzpfSTE2MjQ5MzQ2OTEwNzcyMzY6MjMxNzc0NTgyODQ2Mjc4Mg/

 
Привітання з Днем працівників водного господарства Друк
vg
 
Прес-конференція за участю М. Хорєва Друк
14 березня перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв взяв участь у прес-конференції, яка відбулася в інформаційному агентстві ГОЛОС.UA.
Тема обговорення: весняне водопілля, чи готова Україна до нього?
Відео прес-конференції можна подивитись тут https://bit.ly/2HjYpTY
 
У рамках робочої поїздки до Одеси Голова Держводагентства Ірина Овчаренко зустрілася із представниками місцевих ЗМІ Друк

У рамках робочої поїздки до Одеси Голова Держводагентства Ірина Овчаренко провела робочі зустрічі з представниками місцевих органів влади, наукових установ та місцевих ЗМІ.

В гостях студії - голова Державного агентства водних ресурсів Ірина Овчаренко

ovchir

 
Засідання Міжвідомчої комісії Друк

12 березня 2019 р. на базі Дунайського регіонального офісу водних ресурсів, відбулося засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ у весняно-літній період 2019 року.

Під час засідання Дунайським РОВР були представлені результати виконання рішення Міжвідомчої наради від 27 вересня 2018 р. та інформація про гідрологічний стан Придунайських водосховищ на 12 березня 2019 р.

Фахівцями Дунайської гідрометобсерваторії під час засідання було надано відомості про очікувані рівні води Дунай на період весняного водопілля.

В рамках засідання розглянуті питання якісного та кількісного стану Придунайських водосховищ, виявлені основні природні та антропогенні забруднювачі водних об’єктів, визначені пріоритетні шляхи реалізації вирішення екологічних проблем регіону.

Окремим питанням конкретизовані проблеми протипаводкового захисту української дільниці річки Дунай.

В рамках святкування тижня Всесвітнього Дня води на засіданні представлена презентація «Екологічний стан поверхневих вод в басейні української частини р. Дунай».

За результатами наради підписаний відповідний протокол та направлений на затвердження до Держводагентства «Режим роботи Придунайських водосховищ на весно-літній період 2019 р.»

mk1 mk2 

mk3 mk4

mk5 mk6

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 40

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma