ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная
Зустріч Робочої Групи Україна - Республіка Молдова Друк

Згідно Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання і охорону прикордонних вод (Кишинів, 1994), діючих Регламентів і Плану роботи українсько-молдовської робочої групи на період XVI та XVII нарад Уповноважених  5 жовтня 2018  року, у м. Ізмаїл, Україна на базі Дунайського РОВР відбулася  зустріч Робочої Групи по управлінню водними ресурсами басейну річки Дунай і Придунайських озер.

md1

md

 
Підписано Протокол Х наради Уповноважених Урядів України та Румунії про співпрацю на транскордонних водах (4 жовтня 2018 року) Друк
Розглянувши широкий спектр питань транскордонного співробітництва України та Румунії Михайлом Хорєвим, Уповноваженим Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та Адріаною Петку відповідно Уповноваженим Уряду Румунії підписано Протокол Х наради Уповноважених Урядів України та Румунії про подальшу співпрацю на транскордонних водах.
Протокол є обов’язковим для виконання як українськими, так і румунськими колегами. Зазначеним Протоколом передбачена подальша взаємна співпраця України та Румунії на транскордонних водних об’єктах у дусі добросусідства та взаєморозуміння.
Україна, м. Ізмаїл, Одещина, 4 жовтня 2018 року
upov upov1
 
Х нарада Уповноважених з реалізації Угоди між Урядом Румунії та Урядом України про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах. Друк

3 жовтня 2018 року в м.Ізмаїл розпочала роботу Х нарада Уповноважених з реалізації Угоди між Урядом Румунії та Урядом України про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

x 

x1  x2

 
Розпочата робота українсько- румунської Робочої групи по р. Тиса Друк

1 жовтня 2018 року в місті Ізмаіл на базі Дунайського РОВР розпочала роботу українська- румунська Робоча група по р. Тиса в рамках реалізаціі Угоди між Урядами країн про співробітництво в галузі в одного господарства на прикордонних водах.

tis tis1

 
Нарада Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Придунайських водосховищ Друк

27 вересня 2018 року на базі Дунайського РОВР відбулося чергове засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Придунайських водосховищ на осіннє-зимовий період 2018-2019 років.

Під час засідання розглядалась інформація Дунайської гідрометобсерваторії щодо прогнозу водності в басейні Дунаю восени 2018 року та обговорювались пропозиції учасників Міжвідомчої комісії щодо узгодження режимів роботи Придунайських водосховищ в осіннє-зимовий період 2018-2019 років.
Крім того, на засіданні Міжвідомчої комісії були обговорені питання, пов'язані з забезпеченням стабільної екологічної ситуації Придунав΄я: покращення стану водосховищ та малих річок басейну; збереженням водних ресурсів в басейні української частини р. Дунай та встановленням оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ. 
За результатами обговорення було підписано протокол засідання.

mk     mk1

 
І–е засідання Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер Друк

17 вересня 2018 року в.о. начальника Дунайського РОВР Ю. Махненко прийняв участь в І –му засіданні Комісії зі сталого використання і охорони басейну річки Дністер, яке проходило у м. Кишинів. 
У ході заходу Сторони розглянули та затвердили Регламентну документацію та опрацювали проект Правил експлуатації водосховищ Дністровського каскаду ГЕС і ГАЕС, враховуючи результати аналізу, проведеного експертами міжнародних організацій.
Українською та Молдовською делегаціями висловлена впевненість, що успішна робота Комісії сприятиме зниженню напруження у відносинах між Сторонами щодо вирішення транскордонних проблем Дністра.

kish

 
Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Друк

Сьогодні 14 вересня 2018 року в м. Одеса в.о. начальника Дунайського регіонального офісу водних ресурсів Махненко Юрій Юхимович приймає участь у виїзному засіданні Комітету з питань бюджету Верховної Ради. На захід запрошені керівництво Одеського регіону та представників міністерств та відомств. Серед питань для обговорення - відновлення гідротехнічних споруд у південно-західній частині Одеської області та забезпечення населення питною водою.

zas zas2 zas3

zas1

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 19

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma