ДУНАЙСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ОФІС ВОДНИХ РЕСУРСІВ

NOTE: To use the advanced features of this site you need javascript turned on.

Главная
Відкриття еколоігчного парку "Картал" Друк

В рамках святкування Дня Дунаю фахівці Дунайського БУВР прийняли участь у відкритті екологічного парку Картал в с. Орловка, на Одещині.

Kartal-1024

Йдеться про оздоровлення екологічної системи, розвитку енергетичних плантацій, відродження традиційних промислів, в тому числі рибодобування, а також розвитку зеленого туризму. Туристи, які відвідають екопарк "Картал", мають можливість пройти стежками крізь водно-болотні угіддя і своїми очима побачити багату флору і фауну Придунав'я. Для них побудована оглядова вежа.

"Екопарк" Картал "має великі перспективи розвитку в зв'язку з будівництвом міжнародної поромної переправи Орлівка (Україна) - Ісакча (Румунія)", - зазначив народний депутат України Олександр Урбанський, який взяв участь у відкритті екопарка "Картал".

Парламентарій підкреслив, що розвиток зеленого туризму створить додаткові робочі місця для місцевого населення і буде сприяти розвитку громади.

"Родзинкою екопарка стали водяні буйволи. На сьогоднішній день в Україні їх залишилося близько сотні особин, 12 з них живуть в Екопарк" Картал ". Ці тварини, які харчуються грубої рослинністю, є природними меліораторами і благотворно впливають на екосистему", - підкреслив фахівець Центру регіональних досліджень Михайло Нестеренко.

Менеджер Центру регіональних досліджень Олег Дьяков зазначив, що територія Картала - важливе місце для проживання 32-х видів птахів, занесених до Червоної книги України. Зокрема, тут зосереджений 1% європейської популяції малого баклана, який знаходиться під загрозою вимирання.

"У 2014 році разом з Дунайським басейновим управлінням водних ресурсів було розпочато проект з оздоровлення озера Картал - розчищені протоки, реконструйований шлюз. Реалізація проекту дозволяє відновити заплавні луки і збільшити площу нерестовищ", - сказав О. Дьяков.

kart1-1024  kart2-1024

kart3-1024  kart5-1024

 

 

 
Дунай - ріка дружби Друк

Фахівці управління прийняли участь у традиційому міжнародному фестивалі дитячої творчості "Дунай - ріка дружби" під патронатом губернатора Одеської області Максима Степанова, який пройшов в Ізмаїлі.

Відзначимо, що цей фестиваль став міжнародним, адже в ньому беруть участь юні вихованці Дитячих художніх шкіл Молдови (Кахул), Болгарії (Софія), України (Ізмаїл, Рені, Болград, Кілія, Арциз, Тарутине, Татарбунари, село Кам'янка Ізмаїльського району).

Фестиваль відзначився і великою концертною програмою До речі, серед глядачів фестивалю можна було побачити і іноземців - близько 200 туристів з Німеччини приїхали на екскурсії в Ізмаїл. Гості були захоплені як масштабною виставкою, так і всім містом.

fest1-1024   fest2-1024

 
Вітаємо з Днем Конституції України! Друк
17_1i.jpg
 
Участь у семінарі Друк

16  червня 2017 р. фахівці управління прийняли участь у семінарі «Впровадження принципу потрійної спіралі для посилення інноваційної складової природокористування» в рамках Першої  робочої  зустрічі стейкхолдерів з питань використання біопалива. Семінар відбувся на базі  Ізмаїльського державного гуманітарного університету в рамках проекту «Розвиток транскордонної інноваційної платформи / кластеру для використання Очерету звичайного (Phragmitas Australis) біомаси в якості джерела сталої енергетики (REED BASE) (№ 76845), який реалізується Інститутом проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України в партнерстві з Інститутом Майкла Суккова (Німеччина) за підтримки Програми консультативної допомоги Федерального міністерства Німеччини з навколишнього середовища (ААР) для охорони навколишнього середовища в країнах Центральної та Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії під керівництвом Федерального агентства з охорони природи (BfN) і Німецького агентства з навколишнього середовища (UBA).

1606   16061
 
Привітання з Днем працівників водного господарства Друк
vg
 
Підтримай акцію «Година Землі»! Друк

 

60

У суботу, 25 березня 2017 року, о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину - Годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності в бажанні захистити природу.

Мета кампанії Година Землі - привернути увагу людей, організацій, бізнесу, країн до екологічних проблем Планети і об'єднатися для їх вирішення. Акція покликана надихати людей щось змінити в своєму житті заради Планети. Кожен може добровільно приєднатися до акції, щоб висловити свою підтримку всесвітньому природоохоронному рухові.

Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році і перетворилася на всесвітню екологічну ініціативу. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше як 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2016 року мала безпрецедентний успіх – приєдналися понад 7000 міст у 172 країнах по всьому світі. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучилися більше як 75 міст та містечок, зокрема, Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Маріуполь та інші.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Крім того, цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на потребі збереження природоохоронних територій нашої країни, запрошуватиме всіх українців їх відвідати та допомогти тощо.

 
Нарада Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ Друк

 10 березня 2017 року на базі Дунайського БУВР відбулося чергове засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ в весняно-літній період 2017 року.

На засіданні Міжвідомчої комісії були обговорені питання, пов’язані з забезпеченням стабільної екологічної ситуації Придунав΄я, збереженням водних ресурсів в басейні української частини р. Дунай  та встановленням оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ в весняно-літній період 2017 року.

На нараді виступили:

Кібалка О.Д., в.о. начальника Дунайського басейнового управління водних ресурсів, голови міжвідомчої комісії із привітанням учасників наради.

Черой І.Г., в.о. головного інженера  Дунайського БУВР ознайомив із проектом протоколу щодо встановлення оптимальних режимів роботи Придунайських водосховищ весняно-літній період 2017 року та ознайомив присутніх з інформацією щодо забезпечення безаварійного пропуску водопілля 2017 року згідно розроблених організаційних та практичних заходів

Ромалійський Г.А., начальник відділу водних об’єктів, використання водних ресурсів та моніторингу вод з інформацією щодо виконання рішення Міжвідомчої наради від 4 жовтня 2016 р. та інформацією про гідрологічний стан Придунайських водосховищ

Жукова В.В.,  провідний інженер - гідролог Дунайської гідрометобсерваторії з інформацією про гідрометеорологічні умови та прогноз рівнів води в басейні р. Дунай  на березень - квітень  2017 р.

Комерзан М.В. – завідувач лабораторією моніторингу поверхневих вод з інформацією про еколого-гідрохімічний  стан поверхневих вод у басейні Дунаю.

Учасники наради підняли питання щодо покращення екологічного стану Придунайських водосховищ та малих річок басейну.

За результатами засідання підготовлено Режим роботи Придунайських водосховищ і Протокол засідання Міжвідомчої комісії.

IMG_1-1024   IMG_2-1024

IMG_3-1024   IMG_4-1024

 

 

 

 
Поздоровлення Друк
pozd8
 
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ Друк

Migrants_UA_RU_720x90_2

 
Вітаємо з Днем Соборності Друк

Сердечно бажаємо вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! З Днем соборності України Вас!

Колектив Дунайського БУВР

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 13 з 20

Joomla inotur

Finland inotur picma
picma